وحید تکرو
منتشر شده در

همه میتوانیم با یکدیگر دوست باشیم

ایرانجویای صلح

––– بازدید
0 دیدگاه
 • نویسنده
  نام
  وحید تکرو
 • از تاریخ ۹ نوامبر ۲۰۱۵ که این عکس رو با دوربین الکس گرفتیم منتظر فرصتی بودم که اونو به اشتراک بذارم. فکر کنم وقتش رسیده. یه روز در کودکی فکر می کردم که چرا بعضی از آدما با هم مهربونن، بعضی ها بد و بعضی ها اصلا به هم نگاه نمی کنن. اونجا بود که فکر می کردم چی میشد اگه همه با هم مهربون باشن! درسته که هنوز به این آرزو نرسیدم اما حالا احساس خوبی دارم که دوستان زیادی در سراسر دنیا دارم و به همه ثابت کردم که همه میتونن با هم دوست باشن. در این عکس سمت چپ و سمت راست دوستان عزیزم جیری و مارک از کشور جمهوری چک رو می بینید که فقط 30 دقیقه از شروع دوستی می میگذره! و کنار من الکس از آلمان در تیشرت سبز که یکی از بهترین دوستان منه.

  دیشب داشتم جشنوارۀ فیلم کن رو می دیدم و وقتی داشتم به صحبت های زیبای آقای "کن لوچ" گوش میکردم برانگیخته شدم. وقتی که گفت:

  "جهانی که در آن زندگی می کنیم جهانی خطرناک و حریص است. نئولیبرالیسم برای ما فاجعه جدیدی آفریده. امروز میلیون ها انسان از یونان گرفته تا پرتغال و اسپانیا از بیکاری و فقر رنج می برند. جایی که نومیدی هست، راست‌های افراطی سودجویی می‌کنند. ما باید بگوییم که دنیایی دیگر ممکن و ضروری است."

  درود بر "کن لوچ"، امیدوارم که تمام انسان ها روزی به این طرز تفکر برسند.

  مکان عکس: تهران، ایران

  نمایش در اینستاگرم

  تگ ها

  alex

  aroundtheworld

  artists

  austerity

  bestfriend

  bff

  change

  changetheworld

  congratulations

  czech

  czechrepublic

  german

  germany

  greece

  jiri

  kenloach

  marek

  neoliberalism

  november9th2015

  prague

  togetherforever

  vahidtakro

  wishes

  world

  0 دیدگاه

  بارگذاری دیدگاه ها