رویای ایران

“رویای ایران” یک سریال تلویزیونی است که توسط وحید تکرو ساخته شده. ضبط این پروژه به طور رسمی از سال 2015 آغاز شد. این سریال مستندی که شامل مصاحبه های متعددی از ایرانیان و توریست های خارجی که به ایران سفر می کنند، یا قصد سفر به ایران دارند می باشد، هر هفته از شبکه تلوزیون اینستاگرم، یوتیوب و سایت شخصی وحید تکرو به همراه زیرنویس فارسی پخش می شود. این سریال در واقع به مفهوم واقعی ایران می پردازد؛ مفهومی که شاید در اذهان عمومی به درستی ترجمه نشده و افراد را دچار سردرگمی برای سفر به ایران، و یا ایجاد کلیشه های بزرگی در ذهن آنها نموده باشد.
ساخت این پروژه بزرگ چهار سال به طول انجامید، و دلیل آن این بود که افراد مصاحبه شونده به طور پراکنده و دیربه دیر ملاقات شده اند.
در حالی که هنوز در حال ضبط قسمت های جدید هستیم، می توانید هر هفته این سریال را در لینک های زیر مشاهده کنید.

قسمت‌ها

[bs-youtube-playlist-1 type=”playlist” playlist_url=”https://www.youtube.com/playlist?list=PL58VVGx9heUJPjv4n4NP3O1eZUzpCF4iK” videos=”” videos_limit=”50″ by=”” playlist_title=”Iran Dreams” show_playlist_title=”1″ title=”Iran Dreams” show_title=”0″ icon=”fa-heart” heading_color=”” heading_style=”default” title_link=”” bs-show-desktop=”1″ bs-show-tablet=”1″ bs-show-phone=”1″ css=”” custom-css-class=”” custom-id=””]