وحید تکرو
منتشر شده در

وین، اتریش: روز جهانی صلح

اتریشجویای صلح

––– بازدید
0 دیدگاه
 • نویسنده
  نام
  وحید تکرو
 • من با این پوستر به تمام مکانهای انجام تصمیم گیریهای سیاسی و نظامی مسافرت می کنم، هیچ حامی، سازمان و یا کمپین خاصی از من حمایت نمی کند. من برای خودم و جهان این کار را می کنم، می خواهم بهترین کار را برای جهان به عنوان یک انسان انجام دهم.

  بر روی این پوستر نوشته شده: "چشم سومت را به دنیایی جدید باز کن، ما می توانیم جویای صلح باشیم". این پروژه اخیراً در دفتر سازمان ملل متحد / آژانس بین المللی انرژی هسته ای (IAEA) در وین، اتریش انجام شد. این سازمان به نام "اتم برای صلح و توسعه" نامیده می شود اما در واقع من امروز نمی توانم هیچ صلحی را ببینم. در دو روز گذشته، ما شاهد بوده ایم که چگونه مردان و رهبران با یکدیگر مبارزه می کنند، برای چه؟ مهم تر از صلح چیست؟ آیا جهان نیاز به انرژی هسته ای و بمب دارد؟ آیا جهان به یک سازمان اتمی نیاز دارد؟ آیا جهان به سلاح نیاز دارد؟ چرا این سوالات را جواب نمی دهید؟ و شما فقط در مورد اینکه چه کسی باید سلاح های هسته ای کمتر و یا بیشتری داشته باشد صحبت می کنید؟

  امروز، 21 سپتامبر، روز جهانی صلح است و امروز سران کشورهای تحت چارچوب سازمان ملل در نیویورک در حال برنامه ریزی برای شروع جنگ هستند.

  به یاد داشته باشید: می توانیم جویای صلح باشیم.

  مکان عکس: سازمان ملل، وین، اتریش

  نمایش در اینستاگرم

  تگ ها

  21september

  austria

  iaea

  internationalpeaceday

  newyork

  peace

  peaceful

  thirdeye

  trump

  un

  unitednations

  vahidtakro

  vienna

  wecanbepeaceful

  worldpeaceday

  0 دیدگاه

  بارگذاری دیدگاه ها