سال جدید میلادی پیروز (2019)

درود بیکران، سال جدید را خوش آمد گویی می کنم. سالی که گذشت یکی از بدترین سال های زندگی ام بود، اگرچه بسیاری از نقاط زیباترین کشور جهان یعنی ایران را دیدم، اما اهالی این کشور ادامۀ این ماندن را برایم دشوار کرده اند. حالا از این وضعیت به ستوه آمده ام و این در حالیست که این کشور را با تمام وجود می پرستم.
من صبورترین آدمی بوده ام که می شناختم، اما حالا این من نیستم. این صبر دیگر تمام شده و ریشه های وجودم از لابه لای سنگ ها بیرون زده اند، میخواهند سنگها را درهم بشکانند. در همین میان از خود پرسیده ام، در سالی که گذشت چه یاد گرفته ای… این بار اما پاسخ مثبتی برای این سوال ندارم.
سالی که گذشت بدترین آدمها را سر راه من قرار داد، اتفاقاتی برایم پیش آمد که حالا نگاهم را به جهان کمی تیره کرده. دیدم که چگونه انسان ها فقط ادعای کمک می کنند و در همان حال دست کمک را به سوی همگان دراز می کنند. دیدم که چگونه انسان ها برای اهداف شخصی دیگران را نردبان می کنند، دیدم که چگونه انسان ها از هم فاصله اشان هرسال بیشتر می شود. دیدم که چگونه انسان ها پس از رسیدن به اهدافشان از هم عبور می کنند. در چند جمله بگویم، جهانیان در سالی که گذشت قلب مرا شکستند.
در آخر اما پس از آرزوی صلح و عشق برای جهان، باید دعا کنیم، خدای جهان و عیسی مسیح منتظر تغییراتی از سوی جهانیان هستند. خدایی که قدرتش را در زندگی همه ی ما روزی به وضوح نشان می دهد، نمایشی که حتی از دیدن خودش هم شفاف تر است. امیدوارم این نمایش برای شما و من در سال جدید نمایان شود.
آری، بر خدا تکیه خواهم کرد، بر خدایی که کلامش را می ستایم. و ترسان نخواهم شد؛ انسان خاکی بر من چه تواند کرد؟ مزمور 4:56
زیر نگاشت: این عکس در یک کلیسای زیبا در شهر سنت پترزبورگ روسیه در آگوست سال 2014 گرفته شده است.

مکان عکس: سنت پیترزبورگ، روسیه

نمایش در اینستاگرم

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

ارسال کامنت

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.