وحید تکرو
منتشر شده در

برای تو می نویسم

دلنوشته

––– بازدید
0 دیدگاه

  شبی را به خاطر ندارم که قلبم برای میهنم نتپد، در زندگی گاهی بسیار تلاش کردم احساسات ناسیونالیسم رو از خود دور کنم؛ اما موفق نشدم. دوستانم که مرا می شناسند می دانند که هیچوقت سفرهایم را در اینترنت نمی نوشتم، این اولین باری است که به طور کامل از جایی می نویسم، نه برای جذب لایک و اینها، همانطور که میبینید بیشتر مطالب را در وبلاگم می نویسم. جایی که نه لایک دارد و نه بازدید. فقط بخوانید.

  مکانی که از آن می نویسم مهم نیست، این را برایتان می نویسم تا روحیه از دست رفته اتان را به دست آورید. تمامی کلماتم را با عشق به تک تک هم میهنانم می نویسم. کلاماتم اینگونه طراحی شده اند که لبخندی به شما اهدا کنند. خیلی وقت ها برای میهن اشک میریزم، باور کنید یا نه، این را هم دارم با اشک می نویسم.

  این روزها حالم چنان که میخوانید خوش نیست، اما اعتقاد دارم روحیه برای ایجاد صلح و عشق نیاز است. دوران کرونا جنگی است که از آن می نویسم، جنگی که در آن عزیزان بسیاری را از دست دادیم.

  نوشتن از سفرها

  در پست قبلی در مورد بازگشتم به ایران نوشتم، عشق به میهن، عشقی که برایش بسیار تلاش کردم و خواهم کرد، عشق یکطرفه ای که به گونه ای دیگر ابرازش می کنم،

  من سفرهای بسیاری کردم، سفرهایی که کسی از آنها نمی داند، زندگی عجیبی داشته ام، روزهای سخت و خوش بسیاری را دیده ام. اما وبلاگم را بیشتر برای فعالیت های دیگری اختصاص دادم، از جمله پروژه صلح چشم سوم.

  به تازگی اما، فکر می کنم می توانم بیشتر از سفرها بنویسم، سفرهایی که حس می کنم به آنها علاقه دارید، حس می کنم می توانید خود را در آن کنارم تصور کنید، این را چند نفر از خودتون به من گفتید. و باور کنید که با این حس شما، برای نوشتن بیشتر انگیزه می گیرم، و در سفر شما را کنار خود تصور می کنم.

  میتوانید بخوانید، و لایک نکنید

  من واقعا به شما نیاز دارم، لایک برای انگیزه بیشتر خوبه؛ اما این به این معنی نیست که من برای لایک می نویسم، میتونید بخوانید و لایک نکنید، اما حتما بخوانید. یادتان باشد کلمات برای شما طراحی شده، تمامی شما، خود تو که داری این متن رو میخونی.

  تلاش من فقط برای مقابله با آن قدرت های سیاسی است که میخواهند ذهن شما را بر روی خودشان متمرکز کنند، تلاش می کنم ذهن شما را با ابعاد دیگر زندگی، انسان ها و جهان آشنا کنم، امید را به شما بازگردانم، از روزهایی بنویسم که همگی آنرا خواهیم زیست، طبیعتی و تاریخی را به شما نشان دهم که همه مدل روزها را به خود دیده اند اما هنوز به مانند گلی نمایان می شوند، گلی مثل شما که حالا نیاز به مراقبت ویژه ای دارد.

  برایم بنویسید، پاسخ می دهم، سوالی دارید حتما پاسخ میدم، حتی اگر دیر شود. من با شما هستم، آنچنان که شما با من هستید. ❤️

  در آخر شمارا به شنیدن این موسیقی دعوت می کنم: لینک

  دوست همیشگی شما، وحید

  0 دیدگاه

  بارگذاری دیدگاه ها